DOBÓR

WENTYLATORA

DOBÓR WENTYLATORA

  TYP WENTYLATORA:

  ŚREDNICA WENTYLATORA:

  Moc silnika:

  Obroty/min.:

  TEMPERATURA PRACY:

  KIERUNEK NADMUCHU:

  MATERIAŁ WIRNIKA:

  MATERIAŁ OBUDOWY:

  MAX WYDAJNOŚĆ:

  PUNKT PRACY (opcjonalnie):

  Wydajność (punktu pracy):

  DODATKOWE UWAGI:

  DANE KONTAKTOWE:  *-pola wymagane

  Wybór profesjonalnego wentylatora nie jest zadaniem prostym. Dlatego też nasza firma przygotowała dla swoich klientów bardzo przejrzysty cennik, w którym znajdują się wszystkie oferowane przez nas modele. Na naszej stronie znajduje się także praktyczny formularz. Dzięki niemu możliwa jest konfiguracja, która pomoże odpowiedzieć na pytanie: jak dobrać wentylator, tak by spełniał on swoją funkcję.

  Przede wszystkim należy się zastosować, do jakiego celu dane urządzenie będzie wykorzystywane. W naszej ofercie znajduje się kilka typów wentylatorów. Są to między innymi wentylator suszarniczy, przeciwwybuchowy czy też dachowy. Dlatego decydując się na dany model, warto wiedzieć, gdzie, jak i w jakich warunkach będzie on pracował.

  Druga ważna kwestia to rozmiar, a co za tym idzie także moc urządzenia. Oferowane przez nas modele to wentylatory o średnicy od 280 aż do 1250 mm. Możliwe jest także zamówienie egzemplarza o wymiarach indywidualnie ustalonych z naszym klientem. Natomiast moce silników, jakie napędzają oferowane przez nas wentylatory, mieszczą się w przedziale od 0,18 kW do 18,5 kW, oraz osiągają od 900 do 2800 obrotów na minutę.

  Dzięki temu, iż wentylatory te produkowane są z wytrzymałych materiałów, mogą pracować w otoczeniu o bardzo wysokiej temperaturze powietrza, nawet do +135°C. Wirniki pracujące w naszych urządzeniach wykonujemy, w razie potrzeby z takich tworzyw jak poliamid, polipropylen czy też aluminium. Natomiast wytrzymałe obudowy powstają ze stali, jej nierdzewnej wersji lub wspomnianego już aluminium.

  Oferujemy różnego rodzaju wentylatory, w wielu wersjach. Dzięki temu klienci mogą wybrać spośród naszej szerokiej oferty odpowiadające im urządzenie. Dobór wentylatora jest prosty i sprowadza się do porównania wymagań technicznych interesującego klienta modelu z jego potrzebami i oczekiwaniami. Jeżeli jednak w naszym cenniku nie ma poszukiwanego modelu, prosimy o kontakt za pomocą formularza zgłoszeniowego. Z pewnością dojdziemy do porozumienia i będziemy w stanie stworzyć indywidualny projekt.

  Dobór wentylatora to także koszt związany z zakupem i kosztami użytkowania takiego urządzenia. Spieszymy poinformować, iż zarówno cena jednostkowa, jak i serwisowanie naszych wentylatorów prezentują się bardzo atrakcyjnie na tle innych ofert.