USŁUGI

- SERWIS

USŁUGI, SERWIS i AKCESORIA

Wiemy, jak ważny jest sprawny serwis i dostępność części zamiennych, dlatego staramy się zapewniać Klientom stały dostęp do naszych produktów i usług. Oprócz kompletnych wentylatorów, w ofercie znajdują się również wszystkie ich elementy składowe oraz akcesoria dodatkowe. Świadczymy również usługi z zakresu doradztwa technicznego przy doborze wentylatorów znajdujących się w standardowej ofercie, jak również przy rozwiązaniach dedykowanych. Realizujemy także projekty indywidualne, dopasowane do  konkretnych wymagań technicznych.

OFERUJEMY

Wirniki promieniowe

Obudowy wentylatorów osiowych

Silniki elektryczne

AKCESORIA do WENTYLATORÓW OSIOWYCH

Dodatkowy osprzęt

USŁUGI

REALIZACJA PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH

WIRNIKI

OSIOWE

WIRNIKI

PROMIENIOWE

OBUDOWY

WENTYLATORÓW

SILNIKI

ELEKTRYCZNE

FALOWNIKI

 

KONSTRUKCJE

NOŚNE

WENTYLATORÓW

ZAPYTAJ O OFERTĘ  Wiadomość*


  *-pola wymagane

  W celu sprawnego przygotowania oferty, zachęcamy Państwa do skorzystania z Formularza doboru wentylatora, w którym w prosty sposób mogą Państwo wprowadzić poszukiwane parametry wentylatora. >>>

  Urządzenia wentylacyjne powinny działać sprawnie i wydajnie dlatego powinny być poddawane regularnym przeglądom i konserwacji. Regularny serwis zapewnia sprawną i bezawaryjną pracę i gwarantuje funkcjonalność całego systemu. Dlatego tak ważne jest regularne serwisowanie. Dzięki temu unikniemy różnych zagrożeń, takich jak niebezpieczeństwo pożaru, zanieczyszczenie powietrza czy ryzyko różnych chorób, spowodowanych niekorzystną temperaturą. Z tego powodu konieczny jest systematyczny serwis wentylatorów.

  Nasza firma jest producentem wysokiej jakości wentylatorów osiowych, wykonujemy również profesjonalne usługi, zapewniamy serwis i oferujemy AKCESORIA do WENTYLATORÓW OSIOWYCH. Nasi klienci mają zagwarantowany dostęp do wszystkich części zamiennych czyli elementów składowych wentylatorów oraz akcesoriów dodatkowych. W naszej ofercie znajdują się zarówno silniki elektryczne, jedno i dwubiegunowe, o zakresie temperatur pracy: od -20°C do +130°C, jak również obudowy wentylatorów osiowych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów, takich jak aluminium, stal nierdzewna, zwykła czy kwasoodporna.

  Silniki elektryczne mogą być wykonane specjalnie na życzenie klienta np. na 380V, przeciwwybuchowe lub wzmocnione. Oferujemy również wirniki promieniowe o średnicach w milimetrach: od Ø300 do Ø900 oraz wirniki osiowe, jednokierunkowe i rewersyjne o średnicy od Ø280 do Ø1250mm. W zależności dobranych parametrów posiadają one ilość łopat od 4-16 i mogą pracować w zakresie temperatur pracy: od -20°C do +250°C.

  Serwis wentylatorów obejmuje także dodatkowe akcesoria, takie jak min. siatki ochronne, łapy i śruby montażowe, kanały z przepustnicami, przeciwkołnierze i konstrukcje nośne. Dodatkowy osprzęt to przewody elektryczne odporne na wysoką temperaturę oraz przemienniki częstotliwości – falowniki.
  Oferujemy także profesjonalne usługi doradztwa technicznego przy wyborze wentylatorów i akcesoriów oraz styczne i dynamiczne usługi wyważania stacjonarnego (wg ISO 1940-1).
  Nasza wiedza, umiejętności i bogate doświadczenie pozwalają na wykonanie usługi serwisowej najwyższej jakości. Realizujemy również projekty indywidualne.