WENTYLATORY

WOLNOSTOJĄCE

MOBILNE

wentylatory wolnostojące

WENTYLATORY WOLNOSTOJĄCE MOBILNE typu WO-WST

Wentylatory wolnostojące mobilne typu WO-WST zamontowane są na ramie uchylnej, umożliwiającej kierunkowy nawiew powietrzem odbywający się od silnika w kierunku wirnika (A). Wentylatory typu WO-WST składają się ze stalowej obudowy malowanej farbą ochronną, zamontowanej na ramie uchylnej, z wirnika oraz silnika elektrycznego firmy SIEMENS. Zastosowane silniki przystosowane są do działania w temperaturach do +40°C oraz do regulacji za pomocą przemiennika częstotliwości (falownika) lub stopniowego regulatora, wykonane w klasie izolacji F, 400V, 900obr./min. lub 1400obr./min. Wentylatory typu WO-WST charakteryzują się wysoką wydajnością przy niskim natężeniu hałasu. Znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach do celów chłodzenia np. maszyn i urządzeń, jak również wentylacji obiektów przemysłowych.
Zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania oferty spełniającej Państwa oczekiwania. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz przystępne ceny.

Wirnik

osiowy, wykonany z poliamidu lub aluminium, ilość łopat 4-9, wyważony statycznie i dynamicznie, zakres temperatury środowiska pracy od -20°C do +100°C. Średnice od 300 do 900mm (opcjonalnie większe)

Obudowa

aluminiowa, kanałowa, z obu stron wyoblona i zakończona siatką ochronną, regulacja – góra/dół, zamontowana na ramie stojącej, opcjonalnie na kołach jezdnych

Silnik

elektryczny, specjalny, asynchroniczny, trójfazowy, 400V, stopień ochrony IP55, klasa izolacji F, 1400 obr/min, temperatura środowiska pracy od -20°C do +40°C.

Możliwe jest opcjonalnie zastosowanie silnika dwubiegowego.

Wentylator

Opcje wykonania

Zastosowanie

chłodzenie maszyn, urządzeń przemysłowych, przewietrzanie hal, magazynów

Przemysł

zakłady produkcyjne, warsztaty, maszynownie itp.

Lato to czas upałów, które szczególnie dotkliwie dają się we znaki w miejscu pracy. Aby ochłodzić pracowników, sprzęt, maszyny czy urządzenia niezbędne stają się wentylatory mobilne. Dzięki ramie uchylnej z zamontowanymi kółkami można je wygodnie przetransportować w inne miejsce. Takie urządzenia to sprzęt niezbędny na każdej hali produkcyjnej, w warsztacie i na magazynie. Dzięki ich zastosowaniu można poprawić cyrkulację powietrza w pomieszczeniach, co przyczynia się do wzrostu wydajności pracy w czasie gorących, letnich dni. Mają również zastosowanie przy chłodzeniu
różnego rodzaju urządzeń, maszyn, które podczas pracy nadmiernie się nagrzewają i występuje ryzyko przegrzania.
 
Oferujemy wentylatory wolnostojące, mobilne które cechują się wysoką jakością, wydajnością i niezawodnością działania. Ich dodatkowym atutem jest niskie natężenie hałasu i nieduży pobór mocy. Urządzenia te składają się ze obudowy aluminiowej lub stalowej, pomalowanej farbą i wykończonej zabezpieczającą siatką. Zamontowane zostały na ramie uchylnej, która może być wykonana opcjonalnie z kółkami. Ich elementem składowym jest również wirnik i silnik elektryczny marki Siemens, który pracuje wydajnie do temperatury od -20°C do +40°C. Oferujemy także możliwość zastosowania silnika dwubiegunowego. Urządzenia są zróżnicowane pod względem rozmiaru i średnicy wentylatora i wirnika.
 
Wentylatory mobilne to sprzęt wysokiej klasy, który ma szeroki zakres zastosowań. Może być wykorzystany w różnego rodzajach zakładach pracy, w pomieszczeniach gospodarczych i inwentarskich, w warsztatach i myjniach samochodowych. Może być wykorzystany także wspomagająco do osuszania zawilgoconych powierzchni, pomieszczeń.
Dzięki zastosowaniu wentylatorów zachowane są prawidłowe warunki klimatyczne.

ZAPYTAJ O OFERTĘ    Wiadomość*


    *-pola wymagane

    W celu sprawnego przygotowania oferty, zachęcamy Państwa do skorzystania z Formularza doboru wentylatora, w którym w prosty sposób mogą Państwo wprowadzić poszukiwane parametry wentylatora. >>>