WENTYLATORY

PRZECIWWYBUCHOWE

wentylatory przeciwwybuchowe WO-EX Fantech

WENTYLATORY PRZECIWWYBUCHOWE - WO-EX

Wentylatory przeciwwybuchowe typu WO-EX są to wentylatory kanałowe przeznaczone do pracy w strefach niebezpiecznych, zagrożonych wybuchem. Charakteryzują się solidną konstrukcją z wykorzystaniem wysokiej jakości surowców oraz nowoczesną technologią. W skład wentylatora wchodzi obudowa aluminiowa w kształcie kanału (rury) obustronnie lub jednostronnie zakończona kołnierzem prostym z otworami montażowymi, oraz z wirnik osiowy umiejscowionego bezpośrednio na wale silnika elektrycznego przeciwwybuchowego wykonanego w obudowie wzmocnionej. Wentylatory kanałowe w wykonaniu przeciwwybuchowym spełniają wymagania Dyrektywy Unii Europejskiej 94/9/EC “ATEX” dotyczącej urządzeń przeznaczonych do użytku w przestrzeniach zagrożonych wybuchem (II 2G EEx e II T3 lub T4).
Zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania oferty spełniającej Państwa oczekiwania. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz przystępne ceny.

Oznakowanie Ex

OPCJE WYKONANIA

Wirnik

Obudowa

Silnik elektryczny

Wentylator

Zakres temperatur

Zastosowanie

do transportu powietrza w strefach zagrożonych wybuchem

Przemysł

produkcyjny, lakierniczy

ZAPYTAJ O OFERTĘ    Wiadomość*


    *-pola wymagane

    W celu sprawnego przygotowania oferty, zachęcamy Państwa do skorzystania z Formularza doboru wentylatora, w którym w prosty sposób mogą Państwo wprowadzić poszukiwane parametry wentylatora. >>>